Калькулятор індекс маси тіла (ІМТ)

Що таке ІМТ?

Індекс маси тіла – це величина, що дозволяє оцінити ступінь відповідності маси і росту людини і визначити, чи є маса надлишкової, нормальною або недостатньою.

Відомо, що надмірна або недостатня вага негативно впливає на стан здоров’я. Люди, які мають дисбаланс жирової тканини в організмі, стають більш вразливими до серйозних захворювань, які можуть скоротити тривалість життя. Сучасна медицина розробила багато методів для визначення відповідності нормальній вазі за показниками, і одним із них є індекс маси тіла (ІМТ). Поінформувавшись про цей метод, ви зможете обчислити свій індекс маси тіла і з’ясувати, наскільки він відповідає нормі. Крім того, враховуючи індивідуальні особливості організму, ви зможете оцінити, наскільки можна довіряти результатам, отриманим за допомогою цього індексу.

Фітнес розрахунок Результат
Розрахунок ІМТ: ...
Розрахунок BFP: ...
Розрахунок BMR : ...

Індекс маси тіла (ІМТ) – це формула, що була розроблена бельгійським соціологом і статистиком Адольфом Кетеле ще у 1900-х роках. Цей показник був прийнятий Всесвітньою організацією охорони здоров’я як міжнародна класифікація, що дозволяє оцінити стан організму людини.

Індекс маси тіла (ІМТ) є чітким показником запасів жиру в організмі та може свідчити про наявність зайвої ваги та ризик розвитку ожиріння та пов’язаних з ним захворювань. Якщо значення ІМТ перевищує 25, це вказує на наявність зайвої ваги, а значення понад 35 свідчить про ожиріння.

Для розрахунку ІМТ використовуються вхідні дані щодо зросту та ваги людини. Результат розрахунку віднесений до певної категорії, що відображає стан організму.