Шаблон електронного листа онлайн

Легко створюйте красиві email

Візуальний конструктор електронних листів дозволяє створювати шаблони email шляхом перетягування блоків. Цей конструктор має вбудований набір блоків, таких як заголовок, текст, зображення, кнопка тощо, які можна легко перетягувати та розташовувати в шаблоні листа.

Ця версія конструктора обмежена. Ви можете потренуватись створювати привабливі сповіщеня але відправити чи зберегти такий лист не вийде. Оригінальний сервіс з повним набором функцій за посиланням.

Зауважу щодо додавання зображень у електронні листи.  Якщо ви генеруєте або завантажуєте із пристрою (ноутбук, комп’ютер  або телефон) фото, у редакторі його буде видно але якщо відправити такий лист, то у самому сповіщенні фото може не відобразиться. Треба щоб зображення було розміщено онлайн десь на сервері або у хмарі. 

Наприклад сервіс https://imgbb.com/, який дозволяє зберігати фото безкоштовно та автоматично видаляти у визначений вами термін, якщо потрібно. Але є ньюанс, коли безкоштовно завантажуєте зображення, то щоб вставити у лист посилання з фото треба копіювати не пряме посилання що видає сервіс а вибрати “HTML код оригіналу з посилання” та скопіювати саме посилання на зображення без іншого коду (як на скріні) нижче. 

Копіюємо це посилання і вставляємо у поле “URL-адреса зображення”. Якщо фото ще знаходиться онлайн у хмарі або на сервері то у листі воно завжди буде відображатись.