Посилання з паролем

За допомогою цього безкоштовного генератора посилань ви можете легко захистити будь-яке посилання паролем. Просто введіть початкове посилання та виберіть пароль, і готово! Згенерованим посиланням можна поділитися будь-де, але отримати доступ до нього можна лише ввівши правильний пароль.


Тепер ви можете створювати безпечні посилання з додатковим захистом. Наш інструмент дозволяє вам створити короткі URL-адреси з паролем, що забезпечує ще більшу безпеку та персоналізацію посилань.

🔒 Захист посилань паролем

Забезпечте додатковий рівень безпеки своїх посилань за допомогою пароля. Наш Генератор дозволяє вам додавати пароль до короткого посилання, що забезпечує доступ лише тим, хто знає пароль.

🔐 Особистий доступ

За допомогою пароля, лише ті, кому ви передасте пароль, зможуть отримати доступ до ваших посилань.

📨 Легке поширення

Ще більше персоналізуйте ваші посилання, розповідаючи доступ лише обраним користувачам. Забезпечте приватний обмін посиланнями за допомогою пароля.

Забезпечте надійний та контрольований обмін посиланнями за допомогою нашого Генератора посилань з паролем. Захищайте свої посилання паролем, якщо потрібно та надавайте доступ лише обраним користувачам зі створеними за допомогою нашого інструмента URL-адресами. 🔒🔐🌐